Ticari Akaryakıtlar

Doğru yakıt seçiminin bilançonuza etkisi

İş dünyası artan maliyetler ve gittikçe artan çevresel sürdürülebilirlik odağıyla hızla değişmeye devam ediyor. Doğru yakıt seçiminin bilançonuzu nasıl olumlu etkileyebileceğini hiç düşündünüz mü?

Rekabetçiliğinizi korumanıza ve daha az girdiyle daha fazla iş yapmanıza yardımcı olacak bir enerji çözümüne ihtiyacınız var. Yakıt seçiminiz toplam işletme maliyetinizi ve faaliyet verimliliğinizi doğrudan etkiler.

DYNAFLEX Teknolojisi1 ile geliştirdiğimiz Shell FuelSave Diesel, araçlarınızı ve ekipmanlarınızı daha düşük bir işletme maliyetiyle daha ileriye taşıyabilir.

İşletme faydalarınız:

  • Daha fazla veri̇mli̇li̇k
  • Daha düşük toplam i̇şletme mali̇yeti̇
  • Sürdürülebi̇li̇rli̇k
En Gelişmiş Temizleme Formülümüz

Yeni çift etkili temizleyici DYNAFLEX Teknolojisi enjektörlerdeki tortuları temizlemek ve birikintileri önlemek için geliştirildi. Bu sayede %3’e varan oranda yakıt tasarrufu elde edebilir ve işletme maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Shell FuelSave Diesel ilk dolumdan itibaren verimliliği artırmaya ve dolayısıyla motorun yük çekme gücünün korunması için çalışmaya başlar. Bu sayede ekipmanlarınız ağır yüklerde veya dik yokuşlarda dahi istenilen performansı göstererek projelerinizi zamanında bitirmenize yardımcı olur.

Shell FuelSave Diesel biyo-bileşen varlığında oksidasyon kararlılığını artırmaya ve yakıtın daha kararlı kalmasına yardımcı olan formülü sayesinde yakıt bozulması ve çamur oluşumu riskini düşürür. Bu sayede işletmenizin ve işlerinizin devamlılığı konusunda ekipmanlarınıza daha fazla güvenebilirsiniz.

Shell FuelSave Diesel kritik yakıt sistemi bileşenleri ve depolama tanklarında paslanmadan korunmaya yardımcı olan pas önleyici içerir. Bu sayede ekipmanlarınızı korur ve yaptığınızın yatırımın karşılığını tam olarak alırsınız.

Shell FuelSave Diesel’in içerdiği köpürme önleyici, yakıt dolumu yaparken ekipmanlarınızın deposunda yer kaplayarak dolum süresini yavaşlatan ve tam dolumu engelleyen köpürmeyi azaltmaya yardımcı olur. Bu sayede deponuzu tam olarak doldurabilir ve ekipmanlarınızı daha uzun süreler çalıştırabilirsiniz.

Daha fazla yakıt tüketimi daha fazla CO2 emisyon salınımı anlamına gelir. Shell FuelSave Diesel, enjektörleri tortulardan temizlemeye yardımcı olarak daha iyi yanma sağlar. Bu da CO2 emisyonunuzu ve siyah duman üretiminizi azaltır.

Shell FuelSave Diesel hem yolda hem de arazide, hem yeni hem de eski araçlarda kullanılabilir.

Geliştirilmiş motor verimliliği için en gelişmiş teknolojimiz

Motor teknolojilerinin her geçen gün daha fazla gelişmesi, beraberinde kullanılan dizel yakıtlar için de yeni ve farklı talepler getirmektedir. Enjektör memelerinde karbon birikintileri, daha az verimli yanmaya ve dolayısıyla daha yüksek yakıt tüketimine ve egzoz CO2 emisyonlarına, tork kaybına ve planlanmamış duruş sürelerine yol açabilir.

Özel çift deterjanlı DYNAFLEX Teknolojimize sahip Shell FuelSave Diesel özellikle enjektörlerde birikebilen karbon tortularını aktif olarak temizlemek ve tekrar birikinti oluşumunu önlemek için tasarlanmıştır. İlk depodan itibaren etkisini göstererek Shell FuelSave Diesel, faaliyet maliyetlerinizi düşürmenize, dolayısıyla da da filo ve ekipman verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.