Shell Yakıtları

Yolculuğunuzun ihtiyaç duyduğunuz her anında Shell’e güvenebilirsiniz. Yüksek kaliteli akaryakıt ürünleri, seçkin hizmeti ve ayrıcalıklı kampanyaları ile Shell her zaman yanınızda. Eğitimli personelimiz aracınıza en uygun yakıtı güvenli bir şekilde ikmal ederken sizler de istasyonlarımızın zengin marketlerinden yapacağınız alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 

Shell, Türkiye geneline yayılmış 1200’ü aşkın akaryakıt istasyonundan oluşan yaygın bir dağıtım ağı aracılığıyla tüketicilerine perakende satış hizmeti vermektedir.

Shell V-Power
  • Shell V-Power Kurşunsuz
  • Shell V-Power Diesel
Shell AutoGas LPG
Shell FullSave
  • Shell FullSave Diesel
  • Shell FullSave Kurşunsuz

Hizmetler

1

Otomotiv yakıtları ve madeni yağ ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Bu doğrultuda dünyadaki otomobil üreticileri ile birlikte ürünlerimizin en son motor teknolojisinin artan ihtiyaçlarına uygunluğunu sağlıyoruz. Faaliyete bulunduğumuz birçok pazardaki tecrübelerimiz, müştelerimize özel ürün ve çözümler üretmemizi sağlıyor.

2

Akaryakıt ve yağlarımız, yurdun dört köşesine yayılmış 600’ü aşkın akaryakıt istasyonu aracılığıyla satılıyor. Shell, TSE – ISO 9002 Kalite Güvence Belgesi almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk petrol şirketi olma ünvanına da sahiptir.
Rafineriden araç deposuna kadar tüm kademelerde Shell akaryakıtının kalitesinin kontrolü sağlanır.

Çalışkan, üretken ve yenilikçi yapısıyla Shell, ürünlerini sürekli geliştirmekte, hizmetlerini sizin beklediğinizden bir adım öteye taşımaya çalışmaktadır.

3

Türkiye’deki tüketicilerin, otomotiv ve endüstriyel her türlü gereksinimine cevap verecek cins/ambalaj kambinasyonu içinde, Derince Tesisatımız’da uluslararası Shell teknolojisi ile üretilip piyasaya sunulmaktadır.

4

Müşterilerin arabalarının akaryakıt dışında kalan ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla, istasyonlara ilk kez market (Shell Select Market) kavramını getiren firma Shell olmuştur.

Shell Select Marketler zaman içinde geliştirilerek, müşterilerine sadece otomotiv ile ilgili değil, yaklaşık 2500 çeşit geniş ürün yelpazesi ile günlük ihtiyaçlarını 24 saat karşıladıkları “pratik marketler” oluşturulmuştur.

5

Shell Akademi, Shell’in dünya standartlarındaki eğitim programlarını, tüm istasyonlarımızda aynı şekilde uygulanmasını, istasyonlarımızda kısa zamanda kaliteli müşteri hizmetini sunarak müşterilerimizin tekrar istasyonlarımızı tercih etmelerini sağlamak üzere eğitim programları yapılandırmak ve uygulamak üzere çalışmaktadır.

Ülkemizdeki tüm istasyonların elemanları senede en az 2 kez olmak üzere Shell in dünya standartlarına göre belirlediği prensipler dahilinde, müşteriye hizmet, iş emniyeti, güvenliği, çevre ve sağlık konuları ile ürün bilgisi alanında eğitilirler ve bu eğitimi belgeleyen sertifika alırlar.

6

Shell AutoGas, 1998 yılından bu yana, dünyada varolan en yüksek emniyet standartlarında ve en yüksek ürün kalitesinde, Türkiye`nin hemen her yerinde toplam 400’ü aşkın Shell istasyonunda tüketicilere sunulmaktadır.

7

Müşterilerimizin araçlarının bakımını hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı içinde çözmek için, halen 80 istasyonumuzda faaliyet gösteren “Helix Motor Yağı Merkezi” İstasyonlardaki yağlama servislerine yeni bir vizyon getirmiştir.

Bu servislerde binek ve ağır vasıta araçlara yağ ve yağ filtresi değişimi gerçekleştirmekte, lastik ve diş kontrolü, far, silecek, hava filtresi, motor kayışı gibi çeşitli kontroller yapmaktadır.

8

Shell Club Smart Card, Türkiye’de ilk kez Shell tarafından başlatılan ve müşterilere Shell istasyonlarından yaptıkları akaryakıt ve Shell AutoGas alımlarında puanlar kazandıran üyelik ve puan kartıdır.

Club Smart Card Üyesi olarak Shell’den aldığınız akaryakıt ve otogaz için puanlar toplar ve bu puanlarla Shell Club Smart Card Kataloğu’nun çok çeşitli hediyelerinden seçme hakkına ve bunun yanında birçok avantaja sahip olursunuz.

Hediye kataloğunda elektronik eşyadan, mutfak eşyasına, otomotiv ürünlerinden, oyuncağa, Ferrari ürünlerinden, hobi ürünlerine farklı beklentilere karşılık verecek pek çok farklı seçenek, Türkiye ve dünyanın en kaliteli, en çok tercih edilen markaları yer almaktadır.