Araç Takip Sistemi

Shell FiloPlatform Nedir?

Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile akaryakıt tüketiminde kontrol ile tanıştırdığımız şirketler, Shell Filo Araç Takip Sistemi sayesinde şimdi de filo yönetiminde kontrol ile tanışıyor!

Filonuzun Anlık Kontrolü

Gelişmiş harita hizmetleri, lokasyon ve zaman bazlı analizler ile filo araçları için doğru planlama yapabilir ve filonuzu etkili bir biçimde yönetebilirsiniz.

Verimlilik

Sistemdeki TTS entegrasyonu sayesinde filonuzun yakıt tüketim raporlarını dilediğiniz zaman alabilir, toplam yakıt, ortalama yakıt tüketim bilgilerine kolayca ulaşabilir ve raporlayabilirsiniz.

Kullanımı Kolay

Son teknoloji yazılımlar ile her aşamada kullanıcı dostu bir portal olup filonuzu internet bağlantısı olan tüm tablet veya cep telefonları üzerinden 7/24 araç takip edebilirsiniz.

Akıllı ve Emniyet Sürüş Dönemi

Her km’de detaylı analiz ile sürüş ihlalleri anlık ve sürekli olarak ölçümlenir ve sürücü davranışları değerlendirilir. Sürücü davranışlarının iyileşmesi ile kaza oranları azalır.

Ekstra Tasarruf

Araç tipi, rota ve sürücü özelliklerine göre filolarda verimlilik sağlayıp filoların ömrünü uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinden de ekstra tasarruf sağlanmasına yardımcı olur.

Shell FiloPlatform

Sisteme tanımlı araçlar harita üzerinden internet bağlantısı olan tüm tablet veya cep telefonlarından 7/24 görüntülenebilir. Araç takip, araçların son konum verileri ve hız bilgileri tespit edilebilir. İşe başlama ve bitirme zamanları raporlanabilir, İş akışı düzenlenebilir. Özel olarak araçların bakım, servis ve onarım gibi faaliyetlerini takip edebilirsiniz.

Shell FiloPlatform Premium

Shell FiloPlatform’un tüm özelliklerine ek olarak premium pakette sürücü performansı, manevra tipleri, şerit değiştirme, yol tutuşu viraj alma gibi sürüş aksiyonlarını analiz ederek özelleştirilmiş iyileştirme raporları paylaşır. Sürücülerin manevralarını ölçen gelişmiş yazılımlar ile kaza riski oluşturan ve yakıt tüketimini artıran sürüş ihlallerini annında tesğit ederek zamanında ve dogru aksiyonların alınmasın ayardımcı olur. Sürüş alışkanlıklarını değiştirerek güvenli ve verimli seyahat kültürü oluşturur.